Międzyszkolny konkurs znajomości języka angielskiego – wyniki.

Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium” wraz z SEGRO Poland, właścicielem, deweloperem i zarządcą powierzchni magazynowych, firmą o brytyjskich korzeniach, zorganizowali międzyszkolny konkurs znajomości języka angielskiego i wiedzy o rynku nieruchomości oparty na grach symulacyjnych. Gry uczyły młodzież negocjacji, komunikacji, współpracy i wdrażania nowoczesnych technologii (PropTech).
Projekt Akademia SEGRO odbył się w dwóch etapach: etap szkolny – w każdej szkole, która podjęła wyzwanie, klasy 3AA i 3BB przeszły przez warsztat oparty na grze szkoleniowej przygotowanej specjalnie dla potrzeb tego projektu oraz Etap Finałowy – wyłonieni uczniowie wraz z nauczycielem zostali zaproszeni na całodniowe wydarzenie, w czasie którego uczestniczyli w wykładach w formule TEDx przygotowanych przez firmę SEGRO, mogli zwiedzić najnowocześniejsze obiekty produkcyjno-magazynowe w Polsce, zjedli specjalnie przygotowany pyszny i wykwintny posiłek oraz wzięli udział w rozgrywce finałowej.
Czwórka finalistów z naszej szkoły (Gabriela Gabara, Zuzanna Kalwinek, Maja Klauzińska i Krzysztof Kłos) zajęli zaszczytne czwarte miejsce w konkursie.

GRATULUJEMY!

Iwona Załęcka

Przewiń do góry
Skip to content