Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) w roku 2022 obchodzić będziemy 8 lutego. DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Z tej okazji w naszej szkole zorganizowaliśmy konkurs, którego zasady są bardzo proste. Stwórz mema lub plakat w formie elektronicznej związany z walką z cyberprzemocą lub profilaktyką cyberbezpieczeństwa. Wykaż się kreatywnością i pomysłowością. Dopuszczalne jest wykonywanie prac w parach. Prace konkursowe wysyłamy za pomocą aplikacji Teams do p. R. Labuddy lub p. A. Kuja vel Kujat do soboty 5. lutego (włącznie). Komisja konkursowa 8. lutego zamieści wyniki na stronie naszego liceum.

Na najlepszych czekają nagrody niespodzianki!

Przewiń do góry
Skip to content