Samorząd Szkolny

Walentynki

Walentynki były bardzo czerwone ponieważ to ten kolor dominował w naszej szkole. Dodatkowo tego dnia na korytarzach widoczna była ,,poczta walentynkowa’’ która w błyskawicznym tempie zapełniła się różnymi listami do szkolnych miłości.

Ostatki w SLO

Ostatki minęły nam bardzo słodko. W naszej szkole odbył się kiermasz różnych ciast oraz innych atrakcji z którego dochód przeznaczony był dla naszego absolwenta Kuby. Zachęcamy również do wpłat chociaż drobnych kwot na jego rehabilitację : https://www.siepomaga.pl/kuba-jedrzejczak

Kolędowanie

Przed przerwą świąteczną klasy zaprezentowały kolędy oraz pastorałki. Nie zabrakło ciekawych przebrań. Uśmiech gościł na twarzach wykonawców i widzów.

Samorząd Szkolny SLO

Próbne matury i kolorowy dzień

W naszej szkole uczniowie klas IV pisali próbne matury. Pozostali uczniowie wzięli udział w  kolorowym dniu związanym  z ubiorem w elementy świąteczne. Miały one na celu rozluźnienie ponurej maturalnej atmosfery oraz uratowanie nieprzygotowanych do lekcji uczniów.

Samorząd Szkolny SLO

Andrzejki

W dniu dzisiejszym w naszej placówce obchodziliśmy –  ‘’Andrzejki, nie zabrakło  ciast, słodyczy oraz wróżb. Wszyscy się dobrze bawili. Jednak najważniejszy był cel – zbiórka na hospicjum HospicjumZgierz.pl.

Samorząd Szkolny SLO

Dzień Baśni

Dzisiaj w naszej szkole było zarówno strasznie jak i bajkowo. Uczniowie z okazji ‘’Dnia Baśni,, oraz ‘’Zaduszek,, poprzebierali się za różne interesujące postacie.

Samorząd Szkolny SLO

Kolorowy dzień

W dniu dzisiejszym uczniowie pożegnali się z ostatnimi dniami czasu zimowego symbolicznie ubierając się w kolory “ciepłe,, które miały uchronić naszych uczniów przed ewentualnym nieprzygotowaniem do lekcji.

Samorząd Szkolny SLO

Ślubowanie klas pierwszych

Wczoraj odbyło się w naszej szkole ślubowanie uczniów klas pierwszych a także Dzień Edukacji Narodowej. Pierwszakom życzyliśmy wytrwałości w nauce, rozwijania swoich zainteresowań oraz nawiązywania szczerych relacji koleżeńskich. Oficjalnie stali się częścią naszego liceum. Głęboko wierzymy, że ich przeprawa w przygotowaniu do matur minie szybko i przyjemnie. Nauczycielom i pracownikom szkoły życzyliśmy satysfakcji z wykonywanej pracy, zdrowia. W tym dniu pożegnaliśmy się z naszym byłym samorządem i powitaliśmy nowy. Mamy nadzieję, że nowy samorząd będzie bardzo kreatywny i w szkole będzie się dużo działo.

Samorząd Szkolny SLO

Scroll to Top
Skip to content