Sport

Szkolny turniej siatkówki

Ależ to była walka! Reprezentacje każdej klasy Traugutta zakończyły szkolny turniej siatkarski. Po zaciętej walce rywalizację wygrała klasa 1B. Miejsce drugie zajęła klasa 1C, trzecie klasa 2BB, a tuż za podium znalazła się klasa 2AA. Gratulujemy wszystkim klasom formy i cieszymy się, że mogliście wyszaleć się po okresie nauki zdalnej.

IV Szkolny Bieg na Orientację

27 lutego 2020 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w IV Szkolnym Biegu na Orientację. Uczestnicy mieli do przebycia trasę, która rozpoczynała się przy  ul. Konstanynowskiej a zakończyła na  Stacji Nowa Gdynia. Wskazówki co do przebiegu trasy były dostępne w kodach Qr, które były rozmieszczane po trasie. Uczestnicy mieli też zadania do wypełnienia. Zaliczenie wszystkich stacji, czyli odczytanie wszystkich kodów oraz odpowiedzi na pytania a także czas przebycia biegu były brane podczas punktacji. To był dla nas miło i twórczo spędzony czas, choć organizatorzy postarali się, aby atrakcji na trasie nie zabrakło i czasami odnalezienie kodu było nielada wyzwaniem. Na mecie tradycyjnie czekał na nas poczęstunek i ciepła herbata.

Joanna Kapusta

Tenis stołowy – Licealiada 2019/2020

W grudniu uczniowie naszej szkoły ostatni raz w bieżącym roku kalendarzowym stanęli do rywalizacji sportowej z pozostałymi szkołami powiatu zgierskiego w ramach zawodów z cyklu LICEALIADY. Tym razem drużyny dziewcząt i chłopców rywalizowały w tenisie stołowym. Dziękujemy naszym reprezentantom za udział i zaangażowanie.

Rusza VII edycja konkursu „Łyżwy są fajne!!!”

W dniu 06 grudnia (piątek) 2019 na zgierskim lodowisku mieszczącym się przy ul. Leśmiana 1 odbędą się MIKOŁAJKI 2019, czyli impreza, która rozpoczyna rekreacyjny sezon zimowy w naszym mieście. 

Wejścia na lodowisko dzieci i młodzieży 1 zł w godzinach:

16:00 – 17:30 – zapraszamy uczniów szkół podstawowych,
18:30 – 20:00 – uczniowie szkół ponadpodstawowych. 

W tym dniu o godzinie 16:00 oficjalnie rozpocznie się VII edycja turnieju „Łyżwy są fajne!!!”.

Więcej informacji na stronie lyzwysafajne.pl

„Sportowa Pocztówka z Wakacji 2019”

Regulamin akcji „Sportowa Pocztówka z Wakacji 2019”


1.    Organizatorem akcji są nauczyciele WF SLO Traugutt.
2.    Celem akcji jest integracja środowiska szkolnego; Propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.
3.    Akcja polega na przedstawieniu swojego zdjęcia w trakcie dowolnej aktywności sportowo-rekreacyjnej w czasie wakacji 2019.
4.    Akcja „Sportowa Pocztówka z Wakacji 2019” nie jest konkursem fotograficznym – nie będą przyznawane nagrody za najlepsze zdjęcie.
5.    Uczestnikiem akcji może być wyłącznie uczeń lub nauczyciel SLO Traugutt. Każdy uczestnik może przedstawić tylko 1 zdjęcie. Na fotografii musi być widoczny tylko wizerunek uczestnika zabawy. Nie podpisujemy swoich zdjęć. „Wakacyjne pocztówki” będzie można oglądać od 23.09. na szkolnym korytarzu.
6.    Fotki o formacie 10cm x 15cm oraz zgodę od rodziców na publikację Waszego wizerunku (uczniowie niepełnoletni) można przynosić do p. Kujat i p. Olejniczak w dniach 9–20.09.2019 r.

7.    Zabrania się w ramach akcji zgłaszanie zdjęcia, które może stanowić naruszenie prawa lub dobrych obyczajów, w szczególności zawierających treści powszechnie uznawane za nieprzyzwoite lub wulgarne.

ŻYCZYMY  DOBREJ  ZABAWY !!!

Małgorzata Olejniczak, Aleksandra Kuja vel Kujat

Przewiń do góry Skip to content