Nasza szkoła otrzymała tytuł „Szkoła w Chmurze Microsoft”.

Nasza szkoła otrzymała tytuł „Szkoła w Chmurze Microsoft”. Od marca w naszej szkole lekcje prowadzone są on-line za pomocą aplikacji MS Teams w ramach pakietu Office 365. Nauczyciele uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez Microsoft. Ale to nie wszystkie możliwości z jakich korzystamy. Poniżej przedstawiamy możliwości pakietu.

Bezpłatny Office 365 dla szkół – co zawiera?

Wdrożenie darmowego pakietu Office 365 A1 od firmy Microsoft w Twojej szkole pozwoli jej na korzystanie z pełnego wachlarza możliwości oprogramowania Office w ersji on-line oraz przyniesie szkole szereg korzyści:

Pakiet programów MS Office w wersji on-line word office 365 a1 excel w office 365 a1 power point office 365 a1 oneNote office 365 a1
Zyskaj pakiet MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, One Note) w wersji online dla wszystkich uczniów oraz pracowników twojej szkoły.

Profesjonalna poczta dla każdego ucznia i nauczyciela outlook office 365a1
Wyposaż swoich uczniów i nauczycieli w profesjonalną skrzynkę pocztową
o pojemności 50 GB, która będzie założona w domenie szkoły!

Doskonała współpraca między uczniami a nauczycielami SharePoint office 365 a1
Zapewnij pełny dostęp do informacji i zaangażuj swoich uczniów za pomocą platformy edukacyjnej zrealizowanej za pomocą programu SharePoint. Umożliwia ona uczniom oraz nauczycielom możliwość tworzenia witryn, na których mogą być zamieszczane dokumenty, prezentacje, i inne materiały z dostępem dla określonej grupy użytkowników.

Przestrzeń w chmurze OneDrive dla edukacji
Zyskaj aż 5 TB przestrzeni dyskowej w chmurze dla każdego użytkownika! Usługa OneDrive pozwala dzielić się dokumentami z wszystkim użytkownikom wewnątrz szkoły jak i poza nią, zachowując jednocześnie pełną kontrolę nad tym, kto te dokumenty może widzieć lub edytować. Dzięki pakietowi Office Online uczniowie mogą pracować nad dokumentem w tym samym czasie, bez potrzeby oczekiwania, aż jeden uczeń zakończy pracę nad dokumentem, żeby kolejny mógł zacząć. 

Łatwa komunikacja z uczniami Microsoft Teams dla edukacji
Dzięki aplikacji Microsoft Teams możesz w łatwy sposób komunikować się z uczniami i pracownikami Twojej szkoły.
To również doskonałe narzędzie do prowadzenia zajęć w trybie zdalnym! Udostępniaj pliki oraz współpracuj na nich ze wszystkimi uczniami! Aplikacja umożliwia także tworzenie zajęć dla uczniów poprzez zintegrowane aplikacje dostępne
w ramach pakietu Office, przekazywanie uczniom zwrotnej oceny za wykonaną pracę oraz monitorowanie ich postępów.

Scroll to Top
Skip to content