UMED EDUKUJE – cykl zajęć edukacyjnych

23 maja oraz 6 i 10 czerwca klasy biologiczno – chemiczna II A i IIIAA wzięły udział w kolejnych trzech blokach zajęć dydaktycznych i warsztatów w ramach projektu UMED EDUKUJE. Przypominamy, że nasze liceum realizuje prestiżowy projekt we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi. Polega on na spotkaniach naszych uczniów z ekspertami z różnych dziedzin nauk medycznych podczas, których uczniowie uczestniczą w wykładach, warsztatach i zajęciach laboratoryjnych.

• 23 maja odbyły się warsztaty „Wyceluj w karierę”
• 6 czerwca miały miejsce zajęcia laboratoryjne „Tajemnice zdrowego żywienia”
• 10 czerwca uczniowie liceum uczestniczyli w laboratoriach „Jak zostać farmaceutą”

Poniżej krótka fotogaleria.

Sebastian Kozicki

Przewiń do góry
Skip to content